See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jałowych wyrobów medycznych
Beschreibung: Dostawa jałowych wyrobów medycznych do Samodzielnego Publicznego Klinicznego Szpitala Okulistycznego w podziale na dziewięć części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: ZP/05/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - Implant 1
Beschreibung: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - Implant 1
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach i jak zamówienie podstawowe. Cena jednostkowa asortymentu z zamówienia podstawowego oraz takiego samego asortymentu objętego prawem opcji musi być identyczna. Zamawiający zastrzega sobie prawo niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, iż nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, szczegółowe ilości oraz rodzaj wyposażenia meblowego zostaną określone przez Zamawiającego w zgłoszeniu pisemnym przesłanym do Wykonawcy. Wszystkie wymagania zawarte w opisie przedmiotu zamówienia dotyczą także realizacji zamówienia w ramach prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - Implanty 2
Beschreibung: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - Implanty 2
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - Mikrostent
Beschreibung: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - Mikrostent
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - Gonioskopy
Beschreibung: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - Gonioskopy
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - Implanty 3
Beschreibung: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - Implant 3
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - Wszczepialne gazy medyczne
Beschreibung: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - Wszczepialne gazy medyczne
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - Barwnik do otworu plamki
Beschreibung: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - Barwnik do otworu plamki
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - Szew niewchłanialny
Beschreibung: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - Szew niewchłanialny
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - Jałowe kaniule
Beschreibung: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - Jałowe kaniule
Interne Kennung: Część nr 9