500829-2026 - Ergebnis
Tschechien – Allgemeine und berufliche Bildung – Rekvalifikace pro Středočeský kraj 2022+
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekvalifikace pro Středočeský kraj 2022+
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je realizace rekvalifikačních kurzů dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti. Veřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ vnitřně členěna do 23 částí. Účelem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody dle § 131 a násl. ZZVZ na provedení rekvalifikačních kurzů s jedním vítězným dodavatelem pro každou jednotlivou část veřejné zakázky. Dodavatelé mohou ve smyslu § 101 odst. 2 ZZVZ podávat nabídky na jednu, několik nebo na všechny části veřejné zakázky (pro vyloučení pochybností dodavatel může podat nabídku pouze do jedné části nebo může podat několik nabídek do různých částí nebo může podat nabídky do všech částí VZ).
Vorherige Bekanntmachung38115-2022
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0010
TitelObsluha PC - Příbram
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je realizace rekvalifikačních kurzů dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti.
Interne Kennung10
LosLOT-0014
TitelPracovník grafického studia
Interne Kennung14
LosLOT-0018
TitelSanitář
Interne Kennung18
LosLOT-0019
TitelChůva pro děti
Interne Kennung19
LosLOT-0020
TitelStrážný
Interne Kennung20
LosLOT-0021
TitelObsluha CNC obráběcích strojů
Interne Kennung21
LosLOT-0022
TitelČeský jazyk pro cizince M1
Interne Kennung22
LosLOT-0023
TitelČeský jazyk pro cizince M2
Interne Kennung23
LosLOT-0002
TitelObsluha PC - Kladno
Interne Kennung02
LosLOT-0016
TitelMzdové účetnictví
Interne Kennung16
LosLOT-0015
TitelÚčetnictví a daňová evidence
Interne Kennung15
LosLOT-0017
TitelPracovník v sociálních službách
Interne Kennung17
LosLOT-0013
TitelTvorba www stránek
Interne Kennung13
LosLOT-0012
TitelSprávce operačních systémů
Interne Kennung12
LosLOT-0011
TitelSprávce sítí
Interne Kennung11
LosLOT-0001
TitelObsluha PC - Benešov
Interne Kennung01
LosLOT-0009
TitelPočítačová gramotnost - Praha
Interne Kennung09
LosLOT-0008
TitelObsluha PC - Praha
Interne Kennung08
LosLOT-0007
TitelObsluha PC - Nymburk
Interne Kennung07
LosLOT-0006
TitelObsluha PC - Mladá Boleslav
Interne Kennung06
LosLOT-0005
TitelObsluha PC - Mělník
Interne Kennung05
LosLOT-0004
TitelObsluha PC - Kutná Hora
Interne Kennung04
LosLOT-0003
TitelObsluha PC - Kolín
Interne Kennung03