500831-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Sonnenenergieanlage – Výstavba FVE k základovým stanicím mobilních sítí v bílých místech na venkově – Oblast západ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýstavba FVE k základovým stanicím mobilních sítí v bílých místech na venkově – Oblast západ
BeschreibungDodavatel, jakožto zhotovitel, provede na základě objednávky pro zadavatele, jakožto objednatele, dílo. Předmětem díla je výstavba FVE k základovým stanicím mobilních sítí v lokalitách uvedených v rámcové dohodě v souladu s podmínkami stanovenými v dotační výzvě Rozvoj mobilní infrastruktury sítí 5G v investičně náročných místech na venkově.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungFVE - Západ