2. Verfahren
Verfahren
Titel: Klaipėdos regioninio karjeros centro (RKC) interaktyvių patalpų įrengimas
Beschreibung: Visą įrengiamą Regioninio Karjeros centro edukacinę erdvę sudaro 2 funkcinės erdvės: 1. Beribių galimybių kambarys; 2. Darbo su konsultantu erdvė ir individualaus darbo kabinos. Paslaugos turi būti suteiktos iki 2026-12-18 d.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79931000 Innenausstattungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45453100 Sanierungsarbeiten, 32323000 Video-Kontrollschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79931000 Interior decorating services
Additional classification (cpv): 45453100 Refurbishment work, 32323000 Video monitors
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0