See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy służących wytwarzaniu lub przetwarzaniu elektronicznej dokumentacji medycznej oraz przekazywaniu danych do systemu P1 lub NFZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy służących wytwarzaniu lub przetwarzaniu elektronicznej dokumentacji medycznej oraz przekazywaniu danych do systemu P1 lub NFZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w: Zał. nr 1. Opis przedmiotu zamówienia, Zał. nr 2. Wzorze umowy
Interne Kennung: TI.262.2.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy służących wytwarzaniu lub przetwarzaniu elektronicznej dokumentacji medycznej oraz przekazywaniu danych do systemu P1 lub NFZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration, 72611000 Technische Computerunterstützung