2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přístavba ZŠ Koloděje
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rozšíření základní školy v Kolodějích. Rozšíření se týká střední části objektu, kde dojde ke zvětšení jídelny a rozšíření školy o dvě třídy a osm kabinetů. K rozšíření dojde rovněž v prostoru stávajících šaten. Přístavba tříd a jídelny nahradí stávající jídelnu, která bude demolována. Šatny budou zvětšeny do volného prostoru exteriéru. Přístavba výškou dorovnává okapní a hřebenovou úroveň stávající střechy objektu a bude navazovat na již vybudovaný štít středního traktu. Jde tedy jen o vytažení hmoty a prodloužení střešních rovin. Přístavba šaten bude fungovat na podobném principu. Parametry stávající střechy zůstanou zachovány, dojde pouze k protažení. Hlavní přístavba je dvoupodlažní s využitým podkrovím. V prvním nadzemním podlaží se nachází jídelna, ve druhém nadzemním podlaží bude dvojice tříd, které bude možné propojit v jednu velkou posluchárnu. V podkroví budovy se nacházejí kabinety a sklad. Výplně otvorů budou použity ve stejném vzhledu a členění jako u stávajícího objektu. Dílo bude členěno na dvě etapy: I. etapa – demoliční práce (stávající jídelna) II. etapa – přístavby nových částí školy.
Interne Kennung: 001
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rozšíření základní školy v Kolodějích. Rozšíření se týká střední části objektu, kde dojde ke zvětšení jídelny a rozšíření školy o dvě třídy a osm kabinetů. K rozšíření dojde rovněž v prostoru stávajících šaten. Přístavba tříd a jídelny nahradí stávající jídelnu, která bude demolována. Šatny budou zvětšeny do volného prostoru exteriéru. Přístavba výškou dorovnává okapní a hřebenovou úroveň stávající střechy objektu a bude navazovat na již vybudovaný štít středního traktu. Jde tedy jen o vytažení hmoty a prodloužení střešních rovin. Přístavba šaten bude fungovat na podobném principu. Parametry stávající střechy zůstanou zachovány, dojde pouze k protažení. Hlavní přístavba je dvoupodlažní s využitým podkrovím. V prvním nadzemním podlaží se nachází jídelna, ve druhém nadzemním podlaží bude dvojice tříd, které bude možné propojit v jednu velkou posluchárnu. V podkroví budovy se nacházejí kabinety a sklad. Výplně otvorů budou použity ve stejném vzhledu a členění jako u stávajícího objektu.