See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu, urządzeń oraz przyczep dla potrzeb Ochotniczych Straży Pożarnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i urządzeń: • półautomatyczny napełniacz worków • dozowarka materiałów sypkich i granulowanych • agregaty prądotwórcze • przewoźny agregat prądotwórczy • przyczepa transportowa dwuosiowa • przyczepa workująca z dozownikiem piasku • motopompa powodziowej przewoźna wysokiej wydajności z osprzętem • przewoźny agregat pompowy Zamówienie zostało podzielone na 6 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolna liczbę części.
Interne Kennung: ZG.BO.271.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy pzp, wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 z uwagi na fakt, iż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust.1 ustawy
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34223300 Anhänger
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42921000 Maschinen zum Reinigen, Füllen, Verpacken oder Einpacken von Flaschen oder anderen Behältnissen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Dostawa półautomatycznego napełniacza worków dla potrzeb Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Brzyska
Beschreibung: Dostawa: półautomatycznego napełniacza worków – 1 szt.
Interne Kennung: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 42921000 Maschinen zum Reinigen, Füllen, Verpacken oder Einpacken von Flaschen oder anderen Behältnissen
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Dostawa dozowarki materiałów sypkich i granulowanych oraz agregatu prądotwórczego dla potrzeb Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Dębowiec
Beschreibung: Dostawa: - dozowarka materiałów sypkich i granulowanych - 1 szt. - agregatu prądotwórczego - 1 szt.
Interne Kennung: LOT-0002
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Dostawa agregatów prądotwórczych dla potrzeb Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Jasło
Beschreibung: Dostawa: agregat prądotwórczy - 4 szt.
Interne Kennung: LOT-0003
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – Dostawa przewoźnego agregatu prądotwórczego o mocy min. 120 kW oraz przyczep transportowych dwuosiowych o masie całkowitej do 750 kg dla potrzeb Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Jedlicze
Beschreibung: Dostawa: - przewoźny agregat prądotwórczy o mocy min. 120 kW - 1 szt. - przyczepa transportowa dwuosiowa o masie całkowitej do 750 kg - 3 szt.
Interne Kennung: LOT-0004
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
Los: LOT-0005
Titel: Część V – Dostawa przyczepy workującej z dozownikiem piasku oraz motopompy powodziowej przewoźnej wysokiej wydajności z osprzętem dla potrzeb Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Kołaczyce
Beschreibung: Dostawa: - przyczepa workująca z dozownikiem piasku – 1 szt. - motopompa powodziowa przewoźna wysokiej wydajności z osprzętem – 1 szt.
Interne Kennung: LOT-0005
Haupteinstufung (cpv): 34144440 Splittstreufahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
Los: LOT-0006
Titel: Część VI – Dostawa przewoźnego agregatu pompowego o wydajności min. 7500 l/min dla potrzeb Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Nowy Żmigród
Beschreibung: Dostawa: przewoźnego agregatu pompowego o wydajności min. 7500 l/min - 1 szt.
Interne Kennung: LOT-0006
Haupteinstufung (cpv): 42122180 Kraftstoffpumpen