See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklid a údržba zeleně na Praze 5
Beschreibung: Veřejná zakázka je rozdělena místně na 2 části – část A (Barrandov + Hlubočepy) a část B (Zbytek MČ Prahy 5). Cílem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody dle § 131 a násl. ZZVZ v každé části veřejné zakázky, na jejímž základě budou zadávány dílčí zakázky. Rámcová dohoda bude v každé části uzavřena s jedním vybraným dodavatelem. Bližší specifikace v ZD.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 90511300 Müllsammlung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část A
Beschreibung: Cílem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody dle § 131 a násl. ZZVZ v každé části veřejné zakázky, na jejímž základě budou zadávány dílčí zakázky. Rámcová dohoda bude v každé části uzavřena s jedním vybraným dodavatelem. Bližší specifikace v ZD.
Interne Kennung: Část A (Barrandov + Hlubočepy)
Los: LOT-0002
Titel: Část B
Interne Kennung: Část B (Zbytek MČ Prahy 5)