2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż urządzeń wraz z zagospodarowaniem terenu dla zadania: Przebudowa, doposażenie placu zabaw, program ,,Aktywne Place Zabaw 2025’’ - Żłobek Miejski nr 4, ul. Zajchowskiego 1.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dostawa i montaż urządzeń oraz prace w zakresie zagospodarowania terenu na placu zabawa zlokalizowanym przy Żłobku Miejskim nr 4, ul. Zajchowskiego 1 w Elblągu, działka nr 39, obręb 16. Zamówienie dofinansowane będzie ze środków Funduszu Pracy, w ramach resortowego programu „Aktywne place zabaw” 2025. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: DZP.271.70.2025.AD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze, 45236210 Oberbauarbeiten für Kinderspielplätze
5. Los
Los: LOT-0001