See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa testów ELISA do diagnozowania chorób zakaźnych zwierząt dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Łodzi
Beschreibung: Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część I. Zestaw ELISA do diagnozowania enzootycznej białaczki bydła; Część II. Zestaw ELISA do diagnozowania choroby Aujeszkyego; Część III. Zestaw ELISA do diagnozowania wścieklizny. Część IV. Zestaw ELISA do diagnozowania wirusa choroby niebieskiego języka w surowicy krwi bydła, owiec i kóz. Część V. Zestaw ELISA do diagnozowania rzekomego pomoru drobiu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 322302-2026
Interne Kennung: WIW-Adm-zpz.272.1.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I. Zestaw ELISA do diagnozowania enzootycznej białaczki bydła.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część I. Zestaw ELISA do diagnozowania enzootycznej białaczki bydła.
Los: LOT-0002
Titel: Część II. Zestaw ELISA do diagnozowania choroby Aujeszkyego.
Interne Kennung: Część II. Zestaw ELISA do diagnozowania choroby Aujeszkyego.
Los: LOT-0003
Titel: Część III. Zestaw ELISA do diagnozowania wścieklizny.
Interne Kennung: Część III. Zestaw ELISA do diagnozowania wścieklizny.
Los: LOT-0004
Titel: Część IV. Zestaw ELISA do diagnozowania wirusa choroby niebieskiego języka w surowicy krwi bydła, owiec i kóz.
Interne Kennung: Część IV. Zestaw ELISA do diagnozowania wirusa choroby niebieskiego języka w surowicy krwi bydła, owiec i kóz.
Los: LOT-0005
Titel: Część V. Zestaw ELISA do diagnozowania rzekomego pomoru drobiu.
Interne Kennung: Część V. Zestaw ELISA do diagnozowania rzekomego pomoru drobiu.