See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: INSTALACE FVE NA OBJEKTECH ZŠ A MŠ SOLNICE
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a montáž fotovoltaických elektráren na střechy budov v areálu Základní školy Solnice a střechu budovy v areálu Mateřské školy Solnice, s využitím metody Design & Build, a to včetně zapojení FVE do rozvodné soustavy zadavatele, resp. jeho příspěvkových organizací, a zajištění potřebných povolení a licencí pro jejich provoz. Celkový navržený výkon je FVE je 154,8 kWp, z toho na objektech v areálu ZŠ (včetně budovy školní jídelny) celkem: 82,8 kWp, a na objektu v areálu MŠ: 72 kWp. Součástí plnění veřejné zakázky jsou zároveň i práce spočívající v provedení souvisejících předpokládaných vynucených investic do renovací střech řešených objektů v rozsahu ZD a dále výkon energetického managementu po dobu 5ti let od zprovoznění FVE na daném řešeném objektu. Další informace jsou uvedeny v ZD uveřejněné na profil zadavatele.
Interne Kennung: INSTALACE FVE NA OBJEKTECH ZŠ A MŠ SOLNICE
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen, 45000000 Bauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů, vyhrazuje možnost změny nabídkové ceny v průběhu trvání smlouvy v případě změny zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů. V takovém případě bude cena změněna o příslušnou změnu sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy DPH. Za této situace není třeba uzavírat dodatek ke Smlouvě o dílo, postačuje uvedení správné sazby DPH na faktuře.