See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa opracowania, przygotowania i produkcji cyklu 13 audycji telewizyjnych pn. „WIEŚci z Mazowsza 2026” wraz z promocją w mediach społecznościowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa opracowania, przygotowania i produkcji cyklu 13 audycji telewizyjnych pn. „WIEŚci z Mazowsza 2026” wraz z promocją w mediach społecznościowych. Szczegółowe warunki zamówienia, zawarte są w dokumentach zamówienia zamieszczonych na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem https://mazovia.ezamawiajacy.pl/pn/mazovia/demand/282183/notice/public/details
Vorherige Bekanntmachung: 260507-2026
Interne Kennung: OR-D-III.272.32.2026.AB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92221000 Produktion von Fernsehsendungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92111250 Herstellung von Informationsfilmen, 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa opracowania, przygotowania i produkcji cyklu 13 audycji telewizyjnych pn. „WIEŚci z Mazowsza 2026” wraz z promocją w mediach społecznościowych