501114-2025 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce. Zamówienie podzielone jest na 7 części.
Interne KennungDL.262.18.2025.JŁ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – Urządzenia chłodnicze
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce. Zamówienie podzielone jest na 7 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.1 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3.1 do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42513200 Kühlvorrichtungen, 42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen, 39711120 Tiefkühlgeräte
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – Chłodziarka do przechowywania krwi
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce. Zamówienie podzielone jest na 7 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.2 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3.2 do SWZ.
Interne KennungCzęść 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42513200 Kühlvorrichtungen
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – Wyposażenie laboratoryjne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce. Zamówienie podzielone jest na 7 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.3 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3.3 do SWZ.
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 – Zestaw do barwienia rozmazów krwi obwodowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce. Zamówienie podzielone jest na 7 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.4 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3.4 do SWZ.
Interne KennungCzęść 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141500 Hämatologisches Verbrauchsmaterial
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 – Zestaw do barwienia Grama
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce. Zamówienie podzielone jest na 7 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.5 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3.5 do SWZ.
Interne KennungCzęść 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 – Mikroskop diagnostyczny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce. Zamówienie podzielone jest na 7 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.6 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3.6 do SWZ.
Interne KennungCzęść 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 – Zestaw wirowniczy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce. Zamówienie podzielone jest na 7 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.7 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3.7 do SWZ.
Interne KennungCzęść 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör