See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zvýšení kybernetické bezpečnosti Krajského úřadu Libereckého kraje
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a implementace technologií pro zvýšení kybernetické bezpečnosti informačních systémů a komunikačních systémů zadavatele v souladu se standardy kybernetické bezpečnosti, včetně nezbytných služeb a školení. Součástí plnění je taktéž zajištění provozu (maintenance a supportních služeb, včetně služeb bezpečnostního dohledu) na dobu minimálně 60 měsíců po předání řešení do ostrého provozu. Řešení musí být navrženo tak, aby náklady na provoz systémů byly pro zadavatele co nejnižší.
Interne Kennung: ZZVZ/0006/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část 1
Beschreibung: Předmětem plnění je řešení oblasti Zvýšení zabezpečení komunikační sítě prostřednictvím dílčích technologických dodávek a opatření (HW / SW) v rozsahu dodávky nasazení šifrování provozu, zvýšení zabezpečení bezdrátové WiFi sítě, centrálního bezpečnostního managementu a bezpečnostního monitoringu sítě vč. souvisejících implementačních služeb a zaškolení administrátorů, zajištění standardní záruky a poskytování podpory provozu dodaného řešení po dobu 60 měsíců.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0003
Titel: část 3
Beschreibung: Předmětem plnění je řešení oblastí Zavedení nástrojů pro zaznamenávání a vyhodnocování činnosti informačního nebo komunikačního systému, jeho uživatelů a administrátorů (Log/Event Management/SIEM) prostřednictvím dílčích technologických dodávek a opatření (HW / SW) v rozsahu dodávky řešení pro centrální logování, SIEM (Security Information and Event Management) a HW potřebného pro zajištění provozu implementovaných částí vč. souvisejících implementačních služeb a zaškolení administrátorů, zajištění standardní záruky a poskytování podpory provozu dodaného řešení po dobu 60 měsíců a poskytování sužby Security Operation Centre (SOC) po dobu 60 měsíců.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0002
Titel: část 2
Beschreibung: Předmětem plnění je řešení oblastí Zvýšení bezpečnosti koncových zařízení, Zavedení nástroje pro řízení přístupových oprávnění interních i externích správců a Zvýšení ochrany citlivých dat prostřednictvím dílčích technologických dodávek a opatření (HW / SW) v rozsahu dodávky řešení centrálního managementu zařízení, nasazení ochrany privilegovaných účtů a dodávky řešení Data Loss Prevention (DLP) vč. souvisejících implementačních služeb a zaškolení administrátorů, zajištění standardní záruky a poskytování podpory provozu dodaného řešení po dobu 60 měsíců.
Interne Kennung: 2