501146-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen – REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS NADOGRADNJI SPECIJALNIH VOZILA MARKE FARID
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS NADOGRADNJI SPECIJALNIH VOZILA MARKE FARID
Beschreibung: Predmet nabave su rezervni dijelovi, popravak i servis nadogradnji specijalnih vozila marke Farid. Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno.
Interne Kennung: 2026-2404, KLASA: 406-03/26-01/466
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34330000 Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0000