See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług w zakresie przygotowywania i dostarczania posiłków”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przygotowywania i dostarczania całodziennych posiłków z uwzględnieniem diet i kaloryczności dla pacjentów, osób towarzyszących oraz personelu Zamawiającego, wg bieżących potrzeb: 1) dla lokalizacji: Szpital im. św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy, ul. Prusicka 53-55, 55-100 Trzebnica. 2) dla oddziału zamiejscowego tj. dla lokalizacji: Szpital Rehabilitacyjny i Opieki Długoterminowej w Żmigrodzie, ul. Willowa 4, 55-140 Żmigród. przez okres 18 miesięcy.
Vorherige Bekanntmachung: 348726-2026
Interne Kennung: 1/PZP/2026/PN/US
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przygotowywania i dostarczania całodziennych posiłków z uwzględnieniem diet i kaloryczności dla pacjentów, osób towarzyszących oraz personelu Zamawiającego, wg bieżących potrzeb: 1) dla lokalizacji: Szpital im. św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy, ul. Prusicka 53-55, 55-100 Trzebnica. 2) dla oddziału zamiejscowego tj. dla lokalizacji: Szpital Rehabilitacyjny i Opieki Długoterminowej w Żmigrodzie, ul. Willowa 4, 55-140 Żmigród.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Przewidywana łączna ilość osobodni w skali 18 miesięcy wynosi: 119 700. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia przewidywanej liczby osobodni objętych Przedmiotem Zamówienia, stosownie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, przy czym minimalna gwarantowana liczba osobodni wynosi 100 000. 2. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, w ramach którego ilość zamawianych posiłków stanowiących Przedmiot Zamówienia może ulec zwiększeniu uzależnionemu od rzeczywistych potrzeb wynikających z działalności Zamawiającego, z zastrzeżeniem, że nie więcej niż o 10% przewidywanej liczby osobodni wskazanej w pkt 1 zdanie pierwsze. Szczegółowy opis znajduje się we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.