2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2026.0022 Dienstverlening wettelijke accountantscontrole
Beschreibung: Beschrijving scope van de levering of dienst voor Waterbedrijf Groningen Tot de scope van de opdracht voor controlediensten behorende de volgende onderdelen: - Controle van de geconsolideerde jaarrekening N.V. Waterbedrijf Groningen, resulterend in een controleverklaring; - Controle van het jaarlijkse bedrijfsverslag in het kader van de Drinkwaterwet, resulterend in een controleverklaring (conform voorschrift Drinkwaterwet en/of aanvullende vereisten vanuit het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat); - Het uitvoeren van de natuurlijke adviesfunctie (gevraagd en ongevraagd advies geven aan RvC, directie en management), voortvloeiend uit en onlosmakelijk verbonden met de certificerende functie; - Het uitvoeren van controle gerelateerde werkzaamheden;
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Aanbesteding conform openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Aanbesteding conform openbare procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79212300 Statutory audit services
Additional classification (cpv): 79212000 Auditing services
5. Lot
Lot: LOT-0000