2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklidové služby RP Morava - Přerov, Kroměříž
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění úklidových prací v rozsahu pravidelných vnitřních úklidů, pravidelných venkovních úklidů, pravidelných specifikovaných úklidů (mytí oken), zimního venkovního úklidu a úklidu dle provozních potřeb Regionální pobočky Morava v objektech Přerov (Smetanova 9), Kroměříž (Erbenovo nábřeží 4250), Holešov (Masarykova 64/5) a Bystřice pod Hostýnem (Čs. brigády 132). Součástí poskytovaných úklidových prací budou také ekologické čisticí prostředky, úklidové potřeby, úklidová technika a vybavení sloužící pro výkon této služby. Dále budou součástí předmětu plnění dodávky čisticích prostředků a hygienických potřeb objednaných dle aktuálních potřeb a požadavků zadavatele, které dodavatel bude dodávat do předmětných objektů.
Interne Kennung: 2600317
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2600317
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Additional classification (cpv): 39830000 Cleaning products
5. Lot
Lot: LOT-0001