2. Verfahren
Verfahren
Titel: Flexibele inzet NT1- en NT2-docenten
Beschreibung: De opdracht betreft de flexibele inzet van gekwalificeerde NT1- en NT2-docenten ten behoeve van het bekostigd onderwijs, Leven Lang Ontwikkelen (LLO) en het contractonderwijs van Summa College. De dienstverlening vereist een leverancier die op zeer korte termijn kan voorzien in de inzet van gekwalificeerde docenten, passend bij de sterk fluctuerende vraag gedurende het jaar. 1
Interne Kennung: 2026-009-LATE-VT-Flexibele inzet NT1- en NT2-docenten
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: A. Specifieke behoefte van Summa De opdracht betreft niet uitsluitend het beschikbaar stellen van NT1- en NT2-docenten. Summa heeft behoefte aan een leverancier die gedurende het gehele jaar flexibel kan voorzien in de inzet van gekwalificeerde NT1- en NT2-docenten binnen zowel het bekostigd onderwijs als Leven Lang Ontwikkelen (LLO) en het contractonderwijs. De vraag naar deze dienstverlening is afhankelijk van opdrachten van externe opdrachtgevers en fluctueert gedurende het jaar sterk. Om snel te kunnen inspelen op nieuwe opdrachten, wijzigingen in de vraag en korte doorlooptijden moeten docenten op zeer korte termijn beschikbaar zijn. De opdrachtnemer moet snel kunnen opschalen, meerdere gelijktijdige aanvragen kunnen invullen, ziekte en uitval direct kunnen opvangen en beschikken over voldoende capaciteit om onderwijs op de locaties van Summa te verzorgen. De beschikbaarheid van deze docenten is van directe invloed op het kunnen verwerven en uitvoeren van contractonderwijs en het nakomen van afspraken met opdrachtgevers. De opdracht vraagt daarom om een leverancier die beschikt over een omvangrijke, flexibele en direct inzetbare capaciteit met specialistische kennis van het mbo. B. Specialistische deskundigheid en leveringscapaciteit Voor deze opdracht is een leverancier vereist met diepgaande kennis van het mbo, actuele vakinhoudelijke expertise en de mogelijkheid om snel en in wisselende aantallen gekwalificeerde professionals beschikbaar te stellen. Het Onderwijshuis/Bisbee beschikt over een eigen academie waarin docenten worden opgeleid, geschoold en gecertificeerd. Daarnaast beschikt de organisatie over een omvangrijke pool van gespecialiseerde professionals, waardoor snel kan worden ingespeeld op fluctuaties in de vraag, ziektevervanging, piekbelasting en nieuwe opdrachten. Hierdoor kan de continuïteit van het onderwijs worden gewaarborgd zonder concessies te doen aan de kwaliteit. C. Marktonderzoek Voorafgaand aan deze voorgenomen gunning is een marktonderzoek uitgevoerd door een externe adviseur met kennis van de markt voor NT1- en NT2-dienstverlening. Uit dit marktonderzoek is gebleken dat meerdere organisaties onderdelen van de dienstverlening aanbieden. Uit het onderzoek is echter niet gebleken dat een andere marktpartij de specifieke behoefte van Summa kan invullen in de vereiste combinatie van specialistische mbo-expertise, kwaliteit, flexibiliteit, capaciteit en directe inzetbaarheid. D. Geen redelijk alternatief of substituut Gelet op de specifieke behoefte van Summa, de noodzaak om gedurende het gehele jaar flexibel te kunnen beschikken over gekwalificeerde NT1- en NT2-docenten, de vereiste specialistische expertise, de benodigde capaciteit en de uitkomsten van het uitgevoerde marktonderzoek is de aanbestedende dienst tot de conclusie gekomen dat voor deze opdracht geen redelijk alternatief of substituut bestaat als bedoeld in artikel 2.32, tweede lid, Aanbestedingswet 2012. Om die reden acht de aanbestedende dienst toepassing van artikel 2.32, eerste lid, onder b, sub 2°, Aanbestedingswet 2012 gerechtvaardigd. 1
Interne Kennung: 1