See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa opatrunków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: 1. Opaski podgipsowe- Pakiet nr 1, 2. Opatrunki specjalistyczne 1 - Pakiet nr 2, 3. Opaski dziane - Pakiet nr 3, 4. Siatki opatrunkowe - Pakiet nr 4, 5. Podkłady chłonne - Pakiet nr 5, 6. Opatrunki niejałowe - Pakiet nr 6, 7. Przylepce i taśmy - Pakiet nr 7, 8. Opatrunki jałowe - Pakiet nr 8, 9. Opatrunki specjalistyczne 2 - Pakiet nr 9, 10. Kompresy jałowe 1- Pakiet nr 10, 11. Opatrunki - Pakiet nr 11, 12. Folie operacyjne - Pakiet nr 12, 13. Opaski gipsowe - Pakiet nr 13 14. Opatrunki specjalistyczne 3- Pakiet nr 14, 15. Opatrunki specjalistyczne 4- Pakiet nr 15, 16. Opatrunki specjalistyczne 5- Pakiet nr 16, 17. Opatrunki siatkowe nieprzywierające - Pakiet nr 17, 18. Gąbki hemostatyczne cz.1 - Pakiet nr 18, 19. Gąbki hemostatyczne cz.2 - Pakiet nr 19, 20. Opatrunki specjalistyczne i zaopatrzenie ran - Pakiet nr 20, 21. Opatrunki specjalistyczne 6- Pakiet nr 21, 22. Kompresy jałowe 2 - Pakiet nr 22, 23. Opaski jałowe dziane - Pakiet nr 23, 24. Zaopatrzenie ran - Pakiet nr 24, 25. Tupfery, setony i serwety - Pakiet nr 25, 26. Waciki neurochirurgiczne - Pakiet nr 26 27. Opatrunki specjalistyczne / oparzenia - Pakiet 27 28. Przylepiec do mocowania sondy żołądkowej - Pakiet 28 29. Opatrunki specjalistyczne 7 - Pakiet 29 30. Opatrunki specjalistyczne 8 - Pakiet 30 31. Opatrunki specjalistyczne 9 - Pakiet 31 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: PN/16/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141111 Klebeverband, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opaski podgipsowe - Pakiet 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Opaski podgipsowe- Pakiet nr 1 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie, że przy realizacji zamówienia będzie miał prawo skorzystać z prawa opcji, które przejawia się tym, że Zamawiający może zwiększyć o 40% realizację zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Opatrunki Specjalistyczne 1 - Pakiet 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Opatrunki Specjalistyczne 1- Pakiet 2 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Opaski dziane - Pakiet 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Opaski dziane - Pakiet 3 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Siatki opatrunkowe - Pakiet 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Siatki opatrunkowe - Pakiet 4 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Podkłady chłonne - Pakiet 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Podkłady chłonne - Pakiet 5 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Opatrunki niejałowe - Pakiet 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Opatrunki niejałowe - Pakiet 6 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Przylepce i taśmy - Pakiet 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Przylepce i taśmy - Pakiet 7 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 7
Haupteinstufung (cpv): 33141111 Klebeverband
Los: LOT-0008
Titel: Opatrunki jałowe - Pakiet 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Opatrunki jałowe - Pakiet 8 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Opatrunki specjalistyczne 2 - Pakiet 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Opatrunki specjalistyczne 2 - Pakiet 9 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Kompresy jałowe 1 - Pakiet 10
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Kompresy jałowe 1 - Pakiet 10 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Opatrunki -Pakiet 11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Opatrunki - Pakiet nr 11 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Folie operacyjne - Pakiet 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Folie operacyjne - Pakiet nr 12 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Opaski gipsowe - Pakiet 13
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Opaski gipsowe - Pakiet nr 13 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Opatrunki specjalistyczne 3 - Pakiet 14
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Opatrunki specjalistyczne 3- Pakiet nr 14 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Opatrunki specjalistyczne 4 - Pakiet 15
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Opatrunki specjalistyczne 4- Pakiet nr 15 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Opatrunki specjalistyczne 5 - Pakiet 16
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Opatrunki specjalistyczne 5- Pakiet nr 16 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Opatrunki siatkowe nieprzywierające - Pakiet 17
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Opatrunki siatkowe nieprzywierające - Pakiet nr 17 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Gąbki hemostatyczne cz.1 - Pakiet 18
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Gąbki hemostatyczne cz.1 - Pakiet nr 18 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Gąbki hemostatyczne cz 2. - Pakiet 19
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Gąbki hemostatyczne cz.2 - Pakiet nr 19 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Opatrunki specjalistyczne i zaopatrzenie ran - Pakiet 20
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Opatrunki specjalistyczne i zaopatrzenie ran - Pakiet nr 20 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Opatrunki specjalistyczne 6 - Pakiet 21
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Opatrunki specjalistyczne 6- Pakiet nr 21 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Kompresy jałowe 2 - Pakiet 22
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Kompresy jałowe 2 - Pakiet nr 22 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 22
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0023
Titel: Opaski jałowe dziane - Pakiet nr 23
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Opaski jałowe dziane - Pakiet nr 23 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Zaopatrzenie ran - Pakiet nr 24
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Zaopatrzenie ran - Pakiet nr 24 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Tupfery, setony i serwety - Pakiet nr 25
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Tupfery, setony i serwety - Pakiet nr 25 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Waciki neurochirurgiczne - Pakiet nr 26
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Waciki neurochirurgiczne - Pakiet nr 26 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Opatrunki specjalistyczne / oparzenia - Pakiet 27
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Opatrunki specjalistyczne / oparzenia - Pakiet 27 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Przylepiec do mocowania sondy żołądkowej - Pakiet 28
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Przylepiec do mocowania sondy żołądkowej - Pakiet 28 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Opatrunki specjalistyczne 7 - Pakiet 29
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Opatrunki specjalistyczne 7 - Pakiet 29 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Opatrunki specjalistyczne 8 - Pakiet 30
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Opatrunki specjalistyczne 8 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: Opatrunki specjalistyczne 9 - Pakiet 31
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków: Opatrunki specjalistyczne 9 - Pakiet 31 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 31