2. Verfahren
Verfahren
Titel: 1-W-0018876-25 Onderhouden, beheren, leveren en plaatsen van installaties voor toezicht- en verkeersobservatiecamera's
Beschreibung: Het beheren en onderhouden van bestaande gemeentelijke toezicht- en verkeersbewakingcamera-installaties en het leveren en plaatsen van nieuwe camera-installaties en het uitvoeren van bijbehorende en bijkomende werkzaamheden in de gemeente Rotterdam
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Bij deze aanbestedingsprocedure gebruikt de Aanbesteder het digitale Aanbestedingsplatform Mercell Source-to-Contract. De communicatie over de aanbestedingsprocedure verloopt uitsluitend via het Aanbestedingsplatform. U kunt niet op een andere manier met de Aanbesteder communiceren, verwezen wordt naar § 1.2.1 ‘Contactgegevens’. Overtreding van deze bepaling leidt tot uitsluiting van deelname aan de aanbestedingsprocedure als de Aanbesteder dit proportioneel acht.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45316210 Installation von Verkehrsüberwachungseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 35125300 Sicherheitskameras, 51314000 Installation von Videogeräten, 63712710 Verkehrsüberwachung
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Menge: 700 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: a. Het beschikbaar stellen van een klantportal waar door de Opdrachtgever storingen kunnen worden gemeld. b. Het beheren van circa 600 bestaande toezichtcamera’s en circa 60 sectiekasten en bijbehorende kabels en leidingen; c. Het beheren van circa 100 bestaande verkeersobservatiecamera’s en bijbehorende kabels en leidingen; d. Het beheren van de areaal-informatie van de onder b en c genoemden objecten in de vorm van de cameralocaties, merk en type apparatuur etc.. e. Het vier maal per jaar uitvoeren van een reiniging van de camerabehuizing en het één maal per jaar uitvoeren van een inspectie van de sectiekasten en transmissieapparatuur (preventief onderhoud). f. Het op afroep verhelpen van storingen binnen gestelde reactie- en reparatietermijnen, circa 150 storingen per jaar (correctief onderhoud). g. Het behandelen en rapporteren van schades, veelal als gevolg van het aanrijden van een cameramast, circa 10 keer per jaar. h. Het uitvoeren van projectmatige werkzaamheden, in de vorm van het plaatsen van nieuwe camera’s met bijbehorende ondergrondse bekabeling en sectiekast, of verplaatsen van bestaande camera’s, circa 10 projecten per jaar variërend in omvang. i. Het opslaan en op afroep plaatsen en verwijderen van mobiele camera’s, voor tijdelijk toezicht. j. Het adviseren van de opdrachtgever met betrekking tot het vervangen van technisch verouderde installaties en ontwikkelingen van de toegepaste techniek.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services, Supplies
Main classification (cpv): 45316210 Installation of traffic monitoring equipment
Additional classification (cpv): 35120000 Surveillance and security systems and devices, 35125300 Security cameras, 51314000 Installation services of video equipment, 63712710 Traffic monitoring services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Additional nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Quantity: 700 pieces
Options:
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Aanvullende aard van het contract: Diensten, Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 45316210 Installeren van verkeersbewakingsuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 35120000 Bewakings- en beveiligingssystemen en –apparatuur, 35125300 Veiligheidscamera's, 51314000 Installatie van video-uitrusting, 63712710 Verkeersbewakingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 700 stuks
Opties: