501243-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Elektrizität – Opskrba električnom energijom sa otkupom viškova električne energije za Bazenski kompleks u Velikom Korenovu - TERME BJELOVAR - okvirni sporazum na 2 godine s jednim gospodarskim subjektom
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opskrba električnom energijom sa otkupom viškova električne energije za Bazenski kompleks u Velikom Korenovu - TERME BJELOVAR - okvirni sporazum na 2 godine s jednim gospodarskim subjektom
Beschreibung: Predmet ovog postupka javne nabave je nabava robe, odnosno opskrba električnom energijom Naručitelja kao povlaštenog kupca, sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u dokumentaciji za nadmetanje.
Interne Kennung: 2/Ro-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Okvirni sporazum na 2 godine s jednim gospodarskim subjektom. Predmet ovog postupka javne nabave je nabava robe, odnosno opskrba električnom energijom Naručitelja kao povlaštenog kupca, sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u dokumentaciji za nadmetanje.