See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centralizovaný nákup osobních vozidel
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky osobních vozidel pro zadavatele a jeho resortní složky, a to v rozsahu specifikovaném zadávací dokumentací k veřejné zakázce.
Vorherige Bekanntmachung: 8378-2021
Interne Kennung: 71/2020-OPR-Z
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Osobní vozidla kategorie 4A
Beschreibung: Nákup osobních vozidel kategorie 4A
Interne Kennung: 71/2020-OPR-Z/4
Los: LOT-0003
Titel: Osobní vozidla kategorie 3B - nejvyšší výbavový stupeň
Beschreibung: Nákup osobních vozidel kategorie 3B - nejvyšší výbavový stupeň
Interne Kennung: 71/2020-OPR-Z/3
Los: LOT-0002
Titel: Osobní vozidla kategorie 3A, 3B
Beschreibung: Nákup osobních vozidel kategorie 3A, 3B
Interne Kennung: 71/2020-OPR-Z/2
Los: LOT-0001
Titel: Osobní vozidla kategorie 1B, 2A, 2D
Beschreibung: Nákup osobních vozidel kategorie 1B, 2A, 2D
Interne Kennung: 71/2020-OPR-Z/1