2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi codziennego kompleksowego sprzątania i dezynfekcji (w obiektach i terenach zewnętrznych) w jednostkach organizacyjnych WCZ SPZOZ we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi codziennego kompleksowego sprzątania i dezynfekcji (w obiektach i terenach zewnętrznych) mające na celu utrzymanie czystości w granicach norm przewidzianych dla obiektów służby zdrowia w jednostkach organizacyjnych WCZ SPZOZ we Wrocławiu. Obiekty oraz powierzchnie objęte usługą sprzątania w ramach przedmiotu zamówienia: 1 PRZYCHODNIA STARE MIASTO Pl. Dominikański 6 WROCŁAW 676,20 m2 2 PRZYCHODNIA KOZANÓW ul. DOKERSKA 9 WROCŁAW 803,39 m2 3 PRZYCHODNIA GRABISZYN ul. STALOWA 50 WROCŁAW 458,50 m2 4 PRZYCHODNIA STABŁOWICE ul. STABŁOWICKA 125 WROCŁAW 860,00 m2 5 PRZYCHODNIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO I UZALEŻNIENIA, OŚRODEK DZIECIĘCYCH PORAŻEŃ MÓZGOWYCH "Puchatek" ul. Lindego 19-21; Wrocław 621,70 m2 6 "Ośrodek Opieki Zdrowotnej i Rehabilitacji CELMED" ul. Celtycka 15/17 418,90 m2 7 OŚRODEK PROFILAKTYCZNO - LECZNICZY CHOROB ZAKAŹNYCH I TERAPII UZALEŻNIEŃ ul. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 2 WROCŁAW 1 230,27 m2 8 CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO UL. STALOWA 50 750,00 m2 9. SPECJALISTYCZNY ZAKŁAD PROFILAKTYCZNO-LECZNICZY PROVITA UL. BIERUTOWSKA 63 2075 m2 10 CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO UL. LEGNICKA 59/U12 190,00 m2 Teren zewnętrzny oraz powierzchnie objęte usługą sprzątania w ramach przedmiotu zamówienia: 1 PRZYCHODNIA KOZANÓW ul. DOKERSKA 9 WROCŁAW 720,00 m2 2 PRZYCHODNIA GRABISZYN WRAZ Z CZP ul. STALOWA 50 WROCŁAW 1800,00 m2 3 PRZYCHODNIA STABŁOWICE ul. STABŁOWICKA 125 WROCŁAW 700,00 m2 4 PRZYCHODNIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO I UZALEŻNIENIA ul. Lindego 19-21; Wrocław 678,00 m2 5 "Ośrodek Opieki Zdrowotnej i Rehabilitacji CELMED" ul. Celtycka 15/17 15,00 m2
Interne Kennung: WCZ/P/U -1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001