501286-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste – WAN_K44-2025 – Zajištění a provoz dálkových datových sítí Nejvyššího kontrolního úřadu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWAN_K44-2025 – Zajištění a provoz dálkových datových sítí Nejvyššího kontrolního úřadu
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je: zajištění pronájmu nenasvíceného optického datového spojení mezi sídlem zadavatele na adrese Komunardů 1634/44, 170 00 Praha 7 a datovým centrem SPCSS na adrese Na Vápence 915/14, 130 00 Praha 3. Zadavatel požaduje pronájem dvou nezávisle geograficky oddělených nenasvícených optických tras, kde se každá z tras bude skládat ze dvou vláken. Trasy musí být realizovány tak, aby porucha na jedné trase nezpůsobila poruchu na druhé trase. Zadavatel dále vyžaduje, aby na trasách nebyly žádné aktivní prvky a délka každé z tras nepřekročila vzdálenost 20 km, dodávka 4 ks SFP a 10 ks optických kabelů o délce 2 m. Přesná specifikace předmětu veřejné zakázky se nachází v zadávací dokumentaci v části D – Technické podmínky.
Interne Kennung643/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0001