See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování PDPS a výkon autorského dozoru pro prodloužení ulice Kalová včetně napojení ulice Hradlová
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace (dokumentace pro provedení stavby) pro novou trvalou stavbu komunikací a inženýrských sítí spočívající v prodloužení ulice Kalová včetně napojení ulice Hradlová v Brně. Součástí plánové stavby je rovněž demolice budov a objektů vyvolaná nutností uvolnění území pro vybudování městské infrastruktury v oblasti budoucího osobního železničního nádraží v Brně, v této souvislosti zpracuje zhotovitel výkaz výměr a rozpočet. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1233