See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa dróg powiatowych nr 3915P, 3897P, 2491P o drogi rowerowe w Gminie Czempiń.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych, niezbędnych uzgodnień i opinii oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych polegających na rozbudowie dróg powiatowych nr 3915P, 3897P, 2491P o drogi rowerowe w Gminie Czempiń. Zadanie realizowane jest w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: 1) Część 1: Rozbudowa dróg powiatowych nr: 3915P, 3897P Gorzyce – Stary Gołębin o drogę rowerową; 2) Część 2: Rozbudowa drogi powiatowej nr 2491P Piechanin - Srocko Wielkie o drogę rowerową; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań zamawiającego zawarto w: – Dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ odpowiednio dla CZĘŚCI 1, CZĘŚCI 2 – zawierającej załącznik nr 2.1. Program Funkcjonalno-Użytkowy i załącznik nr 2.2. kosztorys ofertowy który ma jedynie charakter pomocniczy z uwagi na przyjęte ryczałtowe rozliczenie wynagrodzenia oraz – Projekcie umowy załącznik nr 9 do SWZ odpowiednio dla CZĘŚCI 1, CZĘŚCI 2. Zamawiający informuje, że posiada dla każdej części mapę do celów projektowych i udostępni ją Wykonawcy w dniu podpisania umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na dowolną ilość spośród dwóch części zamówienia stanowiących przedmiot niniejszego postępowania. Zamawiający nie stosuje zastrzeżeń i ograniczeń co do możliwości składania przez jednego Wykonawcę ofert częściowych oraz możliwości udzielenia jednemu Wykonawcy określonej liczby części zamówienia. Oferta złożona na daną Część musi obejmować cały zakres prac przewidzianych w SWZ dla tej Części.
Vorherige Bekanntmachung: 234039-2026
Interne Kennung: ZDP.262.07.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe zasady regulujące sposób prowadzenia postępowania wynikają z SWZ. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten, 45233162 Bau von Fahrradwegen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozbudowa dróg powiatowych nr: 3915P, 3897P Gorzyce – Stary Gołębin o drogę rowerową
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych, niezbędnych uzgodnień i opinii oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych polegających na rozbudowie dróg powiatowych nr: 3915P, 3897P Gorzyce – Stary Gołębin o drogę rowerową. Zadanie realizowane jest w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań zamawiającego zawarto w dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ zawierającej załącznik nr 2.1. Część 1 Program Funkcjonalno-Użytkowy i załącznik nr 2.2. Część 1 kosztorys ofertowy, który ma jedynie charakter pomocniczy z uwagi na przyjęte ryczałtowe rozliczenie wynagrodzenia oraz Projekt umowy Część 1 stanowiący załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Rozbudowa drogi powiatowej nr 2491P Piechanin - Srocko Wielkie o drogę rowerową.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych, niezbędnych uzgodnień i opinii oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych polegających na rozbudowie drogi powiatowej nr 2491P Piechanin - Srocko Wielkie o drogę rowerową. Zadanie realizowane jest w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań zamawiającego zawarto w dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ zawierającej załącznik nr 2.1. Część 2 Program Funkcjonalno-Użytkowy i załącznik nr 2.2. Część 2 kosztorys ofertowy, który ma jedynie charakter pomocniczy z uwagi na przyjęte ryczałtowe rozliczenie wynagrodzenia oraz Projekt umowy Część 2 stanowiący załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten, 45233162 Bau von Fahrradwegen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen