5013-2026 - Wettbewerb
Belgien – Versicherungen und Altersvorsorge – Verzekering gewaarborgd inkomen voor personeelsleden van de Vlaamse Gemeenschapscommissie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVerzekering gewaarborgd inkomen voor personeelsleden van de Vlaamse Gemeenschapscommissie
BeschreibungDe Vlaamse Gemeenschapscommissie wenst een verzekering gewaarborgd inkomen af te sluiten voor haar personeelsleden. Doel van de dekking is een vergoeding te laten uitbetalen bij invaliditeit van haar personeelsleden en daarbij, gedurende de periode van de invaliditeit, het inkomstenverlies voor de betrokken personeelsleden (deels en tijdelijk) te compenseren.
Interne KennungVGC2025/DFBA/Aankoop/DK/33
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66500000 Versicherungen und Altersvorsorge
5. Los
LosLOT-0001
TitelVGC2025/DFBA/Aankoop/DK/33 - 1
BeschreibungContractuele personeelsleden
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
LosLOT-0002
TitelVGC2025/DFBA/Aankoop/DK/33 - 2
Beschreibungpersoneelsleden van het Multifunctioneel Centrum (MFC) Kasterlinden
Interne Kennung2