501326-2026 - Wettbewerb
Belgien – Software-Wartung und -Reparatur – OVERHEIDSOPDRACHT VOOR DIENSTEN MET ALS VOORWERP CORRECTIEF ONDERHOUD, EVOLUTIEF ONDERHOUD, TRANSITIE, RUN-SUPPORT, APPLICATIEBEHEER TOEPASSING TRIA (-DGHAN-)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOVERHEIDSOPDRACHT VOOR DIENSTEN MET ALS VOORWERP CORRECTIEF ONDERHOUD, EVOLUTIEF ONDERHOUD, TRANSITIE, RUN-SUPPORT, APPLICATIEBEHEER TOEPASSING TRIA (-DGHAN-)
BeschreibungOVERHEIDSOPDRACHT VOOR DIENSTEN MET ALS VOORWERP CORRECTIEF ONDERHOUD, EVOLUTIEF ONDERHOUD, TRANSITIE, RUN-SUPPORT, APPLICATIEBEHEER TOEPASSING TRIA (-DGHAN-). De opdracht betreft de levering van diensten inzake: correctief softwareonderhoud; evolutief softwareonderhoud - inclusief technologische vernieuwing; applicatieve ondersteuning; uitvoeren van dienstaanvragen /”service requests” technische en architecturale ondersteuning; incident- en probleembeheer (“2nd & 3rd level support”); releasebeheer; kennisoverdracht; de transitie van een ontwikkelingsfase naar de operationele RUN applicatiebeheer/governance.
Interne Kennung2026-ICT-TRIA RUN
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72261000 Software-Unterstützung, 72262000 Software-Entwicklung
5. Los
LosLOT-0001
Titel2026-ICT-TRIA RUN - 1
BeschreibungOVERHEIDSOPDRACHT VOOR DIENSTEN MET ALS VOORWERP CORRECTIEF ONDERHOUD, EVOLUTIEF ONDERHOUD, TRANSITIE, RUN-SUPPORT, APPLICATIEBEHEER TOEPASSING TRIA (-DGHAN-) De opdracht betreft de levering van diensten inzake: correctief softwareonderhoud; evolutief softwareonderhoud - inclusief technologische vernieuwing; applicatieve ondersteuning; uitvoeren van dienstaanvragen /”service requests” technische en architecturale ondersteuning; incident- en probleembeheer (“2nd & 3rd level support”); releasebeheer; kennisoverdracht; de transitie van een ontwikkelingsfase naar de operationele RUN applicatiebeheer/governance.
Interne Kennung1