2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestek met betrekking tot diensten voor gespecialiseerde juridische bijstand bij de opmaak van een ontwerp van Vliegwet voor rekening van de Federale Overheidsdienst Mobiliteit en Vervoer
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft gespecialiseerde bijstand namens de Minister van Mobiliteit, in samenwerking met het Directoraat-generaal luchtvaart van de FOD Mobiliteit en Vervoer. De opdracht heeft betrekking op diensten voor ondersteuning bij de coördinatie, het ontwerp en het schrijven van een Vliegwet die de grondslagen vastlegt om de veiligheid en de efficiëntie van het luchtverkeer te verzoenen met de wettelijke en grondwettelijke minimumnormen op het gebied van milieubescherming en volksgezondheid, en het vaststellen van regels inzake voorspelbaarheid, transparantie, openbaarheid en ten slotte de motivering van het evenwicht tussen tegenstrijdige belangen, met het oog op rekening te houden met geluidsoverlast, volksgezondheid, economische activiteit en werkgelegenheid. Dit alles in overeenstemming met de internationale verdragen met rechtstreekse werking die voor België bindend zijn en de Belgische rechtspraak die op grond van deze verdragen is gevormd. Voor de context wordt verwezen naar punt 2 en een meer gedetailleerde omschrijving van de opdracht is terug te vinden in punt B “Technische voorschriften” van dit bestek. In dit kader wenst het Directoraat-Generaal Luchtvaart beroep te doen op een juridische partner gespecialiseerd in luchtvaartwetgeving. De gekozen procedure is de openbare procedure. De opdracht is niet verdeeld in percelen. Dit is een opdracht tegen prijslijst (K.B. van 18 april 2017, art. 2, lid 4). Varianten zijn niet toegelaten. Opties zijn niet toegelaten. De diensten hebben betrekking op de CPV-code :79111000‑5, Juridisch advies
Interne Kennung: MP 2026-02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79111000 Rechtsberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MP 2026-02 - 1
Interne Kennung: 1