501346-2026 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – „Zimowe utrzymanie dróg gminnych miasta i gminy Wieluń” Zadanie nr 1 i Zadanie nr 2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zimowe utrzymanie dróg gminnych miasta i gminy Wieluń” Zadanie nr 1 i Zadanie nr 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest „Zimowe utrzymanie dróg gminnych miasta i gminy Wieluń”. 1) Zadanie nr 1 obejmuje „Zimowe utrzymanie dróg gminnych we wschodniej części miasta i gminy Wieluń”; 2) Zadanie nr 2 obejmuje „Zimowe utrzymanie dróg gminnych w zachodniej części miasta i gminy Wieluń”. Podział miasta na część wschodnią i zachodnią przebiega wzdłuż ulicy Śląskiej, Placu Legionów, ulicy Palestranckiej w kierunku południowym i północnym do granic miasta Wielunia. Zadanie nr 1 obejmuje miejscowości: Borowiec, Jodłowiec, Małyszyn, Masłowice, Olewin, Ruda, Sieniec, Starzenice, Urbanice, Widoradz. Zadanie nr 2 obejmuje miejscowości: Dąbrowa, Gaszyn, Kadłub, Kurów, Piaski, Srebrnica, Turów, Nowy Świat, Bieniądzice, Rychłowice. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie kompleksowych usług z zakresu zimowego utrzymania dróg gminnych: odśnieżanie dróg gminnych (przejazd tam i z powrotem na całej szerokości jezdni), posypywanie dróg mieszanką piaskowo-solną (pas o szerokości 3–4 m), odśnieżanie i posypywanie chodników oraz parkingów, wywóz śniegu samochodem samowyładowczym (do 5 km z załadunkiem i rozładunkiem), montaż i demontaż siatek przeciwśnieżnych z tworzywa sztucznego, prowadzenie całodobowej obserwacji stanu nawierzchni dróg (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec; okres może zostać zmieniony przez Zamawiającego).
Interne KennungZP.271.2.16.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Zimowe utrzymanie dróg gminnych miasta i gminy Wieluń”. Zadanie nr 1 - „Zimowe utrzymanie dróg gminnych we wschodniej części miasta i gminy Wieluń”;
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest „Zimowe utrzymanie dróg gminnych miasta i gminy Wieluń”. Zadanie nr 1 obejmuje „Zimowe utrzymanie dróg gminnych we wschodniej części miasta i gminy Wieluń”. Podział miasta na część wschodnią i zachodnią przebiega wzdłuż ulicy Śląskiej, Placu Legionów, ulicy Palestranckiej w kierunku południowym i północnym do granic miasta Wielunia. Zadanie nr 1 obejmuje miejscowości: Borowiec, Jodłowiec, Małyszyn, Masłowice, Olewin, Ruda, Sieniec, Starzenice, Urbanice, Widoradz. Przez zimowe utrzymanie dróg gminnych we wschodniej części miasta i gminy Wieluń należy rozumieć: odśnieżanie dróg gminnych (przejazd tam i z powrotem na całej szerokości jezdni), posypywanie dróg mieszanką piaskowo-solną (pas o szerokości 3–4 m), odśnieżanie i posypywanie chodników oraz parkingów, wywóz śniegu samochodem samowyładowczym (do 5 km z załadunkiem i rozładunkiem), montaż i demontaż siatek przeciwśnieżnych z tworzywa sztucznego, prowadzenie całodobowej obserwacji stanu nawierzchni dróg (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec; okres może zostać zmieniony przez Zamawiającego).
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
Titel„Zimowe utrzymanie dróg gminnych miasta i gminy Wieluń”. Zadanie nr 2 - „Zimowe utrzymanie dróg gminnych w zachodniej części miasta i gminy Wieluń”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest „Zimowe utrzymanie dróg gminnych miasta i gminy Wieluń”. Zadanie nr 2 obejmuje „Zimowe utrzymanie dróg gminnych w zachodniej części miasta i gminy Wieluń”. Podział miasta na część wschodnią i zachodnią przebiega wzdłuż ulicy Śląskiej, Placu Legionów, ulicy Palestranckiej w kierunku południowym i północnym do granic miasta Wielunia. Zadanie nr 2 obejmuje miejscowości: Dąbrowa, Gaszyn, Kadłub, Kurów, Piaski, Srebrnica, Turów, Nowy Świat, Bieniądzice, Rychłowice. Przez zimowe utrzymanie dróg gminnych w zachodniej części miasta i gminy Wieluń należy rozumieć: odśnieżanie dróg gminnych (przejazd tam i z powrotem na całej szerokości jezdni), posypywanie dróg mieszanką piaskowo-solną (pas o szerokości 3–4 m), odśnieżanie i posypywanie chodników oraz parkingów, wywóz śniegu samochodem samowyładowczym (do 5 km z załadunkiem i rozładunkiem), montaż i demontaż siatek przeciwśnieżnych z tworzywa sztucznego, prowadzenie całodobowej obserwacji stanu nawierzchni dróg (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec; okres może zostać zmieniony przez Zamawiającego).
Interne KennungZaqdanie nr 2