See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZ31_2024 - Úklidové služby v objektech ČRo
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování úklidových služeb, praní prádla, deratizace, dezinfekce, dezinsekce v objektech a v některých regionech i ve venkovních prostorech objektů Českého rozhlasu na základě uzavřené rámcové dohody mezi zadavatelem a jedním účastníkem pro danou část 1–7 veřejné zakázky.
Interne Kennung: VZ31/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 90919200 Büroreinigung, 90924000 Ausräucherung, 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung, 90620000 Schneeräumung, 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Český rozhlas v Praze 2 – Vinohrady a v Praze 8 - Karlín
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování úklidových služeb, praní prádla a služeb dezinsekce, dezinfekce a deratizace v objektu a venkovních prostorách ČRo, komplex propojených budov Vinohradská 12, Římská 13, Římská 15, Praha 2 - Vinohrady a poskytování úklidových služeb, praní prádla a služeb dezinsekce, dezinfekce a deratizace v objektu ČRo, Hybešova 10, Praha 8 - Karlín.
Interne Kennung: Část 6. VZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: • Mimořádný úklid po stavbě, rekonstrukci, malování, při haváriích apod., • Mimořádný úklid v rámci pořádání eventů, • Dezinfekční úklid v rámci epidemiologických opatření
Los: LOT-0005
Titel: Český rozhlas v Plzni a v Karlových Varech
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování úklidových služeb, praní prádla a služeb dezinsekce, dezinfekce a deratizace v objektu a venkovních prostorách ČRo, náměstí Míru 10, Plzeň a poskytování úklidových služeb, praní prádla a služeb dezinsekce, dezinfekce a deratizace v objektu a venkovních prostorách ČRo, Zítkova 3/1150, Karlovy Vary.
Interne Kennung: Část 5. VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90924000 Ausräucherung, 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung, 90620000 Schneeräumung, 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen, 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 90919200 Büroreinigung
Beschreibung der Optionen: • Mimořádný úklid po stavbě, rekonstrukci, malování, při haváriích apod., • Čištění čalounění sedacího nábytku*, • Mimořádný úklid v rámci pořádání eventů, • Dezinfekční úklid v rámci epidemiologických opatření
Los: LOT-0004
Titel: Český rozhlas v Ostravě a v Olomouci
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování úklidových služeb, praní prádla a služeb dezinsekce, dezinfekce a deratizace v objektu a venkovních prostorách ČRo, Dr. Šmerala 2, Dr. Šmerala 4, Dr. Šmerala 6, Ostrava a poskytování úklidových služeb, praní prádla a služeb dezinsekce, dezinfekce a deratizace v objektu a venkovních prostorách ČRo, Pavelčákova 2 a Horní náměstí 21, Olomouc.
Interne Kennung: Část 4. VZ
Los: LOT-0001
Titel: Český rozhlas v Brně a ve Zlíně
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování úklidových služeb, praní prádla a služeb dezinsekce, dezinfekce a deratizace v objektu a venkovních prostorách ČRo, Beethovenova 4 a Dvorského 32/7, Brno a poskytování úklidových služeb, praní prádla a služeb dezinsekce, dezinfekce a deratizace v objektu a venkovních prostorách ČRo, Osvoboditelů 187, Zlín.
Interne Kennung: Část 1. VZ