2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy oleju napędowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego (dalej – ON) w ilości maksymalnej 176 000 litrów, realizowane na bieżąco w miarę rzeczywistego zapotrzebowania Zamawiającego z podziałem na: a) do 160 000 litrów, w szacowanej ilości średniomiesięcznej od 5 500 do 6 600 litrów dla Działu Produkcji Hutniczej (TPH); b) do 16 000 litrów, w szacunkowych partiach po ok. 2 000 litrów dostarczanych co 3-4 miesiące dla Działu Produkcji Materiałów Ściernych (TPMŚ) w Głogowie zgodnego z wymaganiami określonymi w: Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1018), Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 25 marca 2010 r. w sprawie metod badania jakości paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1058), Polskiej Normy PN-EN 590 – Paliwa do pojazdów samochodowych – Oleje napędowe – Wymagania i metody badań, dedykowanego do pojazdów wykonujących prace na obiekcie Zamawiającego. Szczegółowy opis zawiera SWZ.
Interne Kennung: ZP/L/50/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001