See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Werfopvolging projectzone Casino Knokke-Heist - Aanstellen van een "assistent bouwheer" voor het verlenen van bijstand aan het bouwheershap
Beschreibung: Werfopvolging projectzone Casino Knokke-Heist - Aanstellen van een "assistent bouwheer" voor het verlenen van bijstand aan het bouwheershap
Interne Kennung: PPP07M-2948/6422/2026/2948/CON/BH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/2948/CON/BH_1