501383-2026 - Ergebnis
Polen – Gebäudereinigung – Usługi sprzątania nieruchomości Sądu Okręgowego w Opolu, Sądu Rejonowego w Głubczycach oraz Sądu Rejonowego w Oleśnie w podziale na części
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi sprzątania nieruchomości Sądu Okręgowego w Opolu, Sądu Rejonowego w Głubczycach oraz Sądu Rejonowego w Oleśnie w podziale na części
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmują: Usługi sprzątania nieruchomości Sądu Okręgowego w Opolu, Sądu Rejonowego w Głubczycach oraz Sądu Rejonowego w Oleśnie w podziale na części: Cz. 1 – Usługi sprzątania pow. wew. budynków Sądu Okręgowego w Opolu Cz. 2 – Usługi sprzątania pow. zew. nieruchomości Sądu Okręgowego w Opolu Cz. 3 – Usługi sprzątania pow. wew. budynku Sądu Rejonowego w Głubczycach Cz. 4 – Usługi sprzątania pow. zew. nieruchomości Sądu Rejonowego w Głubczycach Cz. 5 – Usługi sprzątania pow. wew. budynku Sądu Rejonowego w Oleśnie Cz. 6 – Usługi sprzątania pow. zew. nieruchomości Sądu Rejonowego w Oleśnie
Vorherige Bekanntmachung290059-2026
Interne KennungG.261.5.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung, 90919200 Büroreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługi sprzątania pow. wew. budynków Sądu Okręgowego w Opolu
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych w budynkach Sądu Okręgowego w Opolu przy pl. Daszyńskiego 1 i 3 oraz przy ul. Plebiscytowej 3a. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załączniki nr 1a do SWZ. 3. Zakres oraz częstotliwość sprzątania powierzchni wewnętrznych stanowi Załączniki nr 1b do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung, 90919200 Büroreinigung
LosLOT-0002
TitelUsługi sprzątania pow. zew. nieruchomości Sądu Okręgowego w Opolu
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje usługi sprzątania powierzchni zewnętrznych nieruchomości Sądu Okręgowego w Opolu przy pl. Daszyńskiego 1 i 3 oraz przy ul. Plebiscytowej 3a. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2a do SWZ. 3. Mapka orientacyjna z wykazem powierzchni wokół posesji objętych zadaniem dla Sądu Okręgowego w Opolu przy pl. Daszyńskiego 1 i 3, stanowi Załącznik nr 2b do SWZ. 4. Mapka orientacyjna z wykazem powierzchni wokół posesji objętych zadaniem dla Sądu Okręgowego w Opolu przy ul. Plebiscytowej 3a stanowi Załącznik nr 2c do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung
LosLOT-0003
TitelUsługi sprzątania pow. wew. budynku Sądu Rejonowego w Głubczycach
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych w budynku Sądu Rejonowego w Głubczycach przy ul. Kochanowskiego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załączniki nr 3a do SWZ. 3. Zakres oraz częstotliwość sprzątania powierzchni wewnętrznych stanowi Załączniki nr 3b do SWZ.
LosLOT-0004
TitelUsługi sprzątania pow. zew. nieruchomości Sądu Rejonowego w Głubczycach
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje obejmuje usługi sprzątania powierzchni zewnętrznych nieruchomości Sądu Rejonowego w Głubczycach przy ul. Kochanowskiego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 4a do SWZ. 3. Mapka orientacyjna z wykazem powierzchni wokół posesji objętych zadaniem dla Sądu Rejonowego wGłubczycach przy ul. Kochanowskiego 1 stanowi Załącznik nr 4b do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
LosLOT-0005
TitelUsługi sprzątania pow. wew. budynku Sądu Rejonowego w Oleśnie
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych w budynku Sądu Rejonowego w Oleśnie przy ul. Sądowej 3. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załączniki nr 5a do SWZ. 3. Zakres oraz częstotliwość sprzątania powierzchni wewnętrznych stanowi Załączniki nr 5b do SWZ.
LosLOT-0006
TitelUsługi sprzątania pow. zew. nieruchomości Sądu Rejonowego w Oleśnie
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje obejmuje usługi sprzątania powierzchni zewnętrznych nieruchomości Sądu Rejonowego w Oleśnie przy ul. Sądowej 3. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 6a do SWZ. 3. Mapka orientacyjna z wykazem powierzchni wokół posesji objętych zadaniem dla Sądu Rejonowego w Oleśnie przy ul. Sądowej 3 stanowi Załącznik nr 6b do SWZ.