See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzątania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie pomieszczeń biurowych i terenu posesji oraz utrzymanie terenów zielonych Sądu Rejonowego Lublin – Zachód w Lublinie przy ul. Konrada Wallenroda 4d w Lublinie. Łączna powierzchnia wewnętrzna objęta usługą sprzątania wynosi 7704 m2, teren wokół budynku: 883 m2 z czego powierzchnia utwardzona: 727 m2 i powierzchnia zielona 156 m2.Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia usług sprzątania minimum w każdy dzień pracujący dla Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia środków i sprzętu potrzebnego do wykonania zamówienia, w tym mechanicznego urządzenia do czyszczenia posadzek. Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia dostaw mydła w płynie, papieru toaletowego, ręczników papierowych, worków na śmieci, piachu, chlorku magnezu / chlorku wapnia oraz preparatów do dezynfekcji powierzchni (preparat w dozownikach do dezynfekcji dłoni uzupełniany jest przez Zamawiającego). Oprócz niezbędnego asortymentu, w który należy wyposażyć każdą osobę świadczącą usługi utrzymania czystości, Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia każdej osobie świadczącej usługi sprzątania pomieszczeń indywidualnych środków do: czyszczenia mebli, dezynfekcji oraz czyszczenia monitorów LCD. Preparaty te muszą być w opakowaniach ciśnieniowych oraz posiadać na opakowaniu instrukcję w języku polskim. Fabryczne opakowanie ciśnieniowe musi uniemożliwiać ponowne napełnienie, uzupełnienie lub rozcieńczenie zawartości. Ujawnienie nieposiadania przez osobę świadczącą usługi utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych któregokolwiek z wyżej wymienionych preparatów lub posiadanie go w innym niż wymagane opakowaniu, potraktowane zostanie jako niedotrzymanie warunków umowy. Powierzchnia zewnętrzna podana w tabeli obejmuje również chodniki miejskie sąsiadujące z terenem, na którym zlokalizowany jest Sąd. Pomieszczenia i teren zewnętrzny podlegające sprzątaniu muszą być utrzymane w bieżącej czystości. Wykonawca zapewni środki i sprzęt niezbędny do realizacji usługi.
Interne Kennung: ZP.262.3.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług sprzątania - K. Wallenroda 4d w Lublinie