501416-2026 - Auftragsänderung
Polen – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Budowa instalacji OZE w budynkach użyteczności publicznej miasta Tarnowskie Góry
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa instalacji OZE w budynkach użyteczności publicznej miasta Tarnowskie Góry
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem instalacji OZE w budynkach użyteczności publicznej miasta Tarnowskie Góry. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej i prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu 26 instalacji fotowoltaicznych obiektów użyteczności publicznej wraz z magazynami energii. Uwaga: Ze względu na konieczność przeprowadzenia niezbędnych robót budowlanych dachów niektórych obiektów przed montażem instalacji OZE, zaleca się przed złożeniem oferty dokonanie we własnym zakresie wizji lokalnej. W celu umówienia się na wizję należy skontaktować się z Wydziałem Inwestycji i Remontów – tel.: 32 76 90 346. Zamówienie zostało podzielone na dwie części: 1) Część nr 1 – Budowa instalacji OZE w budynkach szkolnych i Żłobka Publicznego nr 1 w Tarnowskich Górach 2) Część nr 2 – Budowa instalacji OZE w budynkach przedszkoli, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, TOTU sp. ZOZ oraz Tarnogórskiego Centrum Kultury w Tarnowskich Górach.
Interne KennungBZP.271.19.2025
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 09330000 Solarenergie, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 – Budowa instalacji OZE w budynkach przedszkoli, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, TOTU sp. ZOZ oraz Tarnogórskiego Centrum Kultury w Tarnowskich Górach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem instalacji OZE w budynkach użyteczności publicznej miasta Tarnowskie Góry. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej i prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu 26 instalacji fotowoltaicznych obiektów użyteczności publicznej wraz z magazynami energii. Uwaga: Ze względu na konieczność przeprowadzenia niezbędnych robót budowlanych dachów niektórych obiektów przed montażem instalacji OZE, zaleca się przed złożeniem oferty dokonanie we własnym zakresie wizji lokalnej. W celu umówienia się na wizję należy skontaktować się z Wydziałem Inwestycji i Remontów – tel.: 32 76 90 346. Zamówienie zostało podzielone na dwie części. Część nr 2 dotyczy: Część nr 2 – Budowa instalacji OZE w budynkach przedszkoli, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, TOTU sp. ZOZ oraz Tarnogórskiego Centrum Kultury w Tarnowskich Górach Obiekty szkolne w ramach, których zostanie przeprowadzona inwestycja: - Przedszkole nr 2 ul. Gruzełki 17 - Przedszkole nr 5 ul. Leśna 6 - Przedszkole nr 9 ul. Zaciszna 11 - Przedszkole nr 11 ul. Mickiewicza 18 - Przedszkole nr 12 ul. Józefa Korola 18 - Przedszkole nr 22 ul. Wyszyńskiego 137 - Przedszkole nr 24 ul. Strzybnicka 1 - Przedszkole nr 26 ul. Pastuszki 3 - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Janasa 9 - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej – ODDZIAŁ ul. Janasa 11 - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej – ODDZIAŁ ul. Sienkiewicza 48 - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej – ODDZIAŁ ul. Grzybowa 211 - TOTU sp. ZOZ ul. Karłuszowiec 11 - Tarnogórskie Centrum Kultury ul. Sobieskiego 7 - Tarnogórskie Centrum Kultury - oddział Opatowice ul. Pastuszki 9. Szczegółowy zakres zamówienia dla każdej części zawierają załączniki do SWZ tj.: a) Opis przedmiotu zamówienia dla każdej części – Załącznik nr 6 do SWZ, b) Program Funkcjonalno-Użytkowy wraz z załącznikami – Załącznik nr 6a do SWZ, Uwaga: Niniejsze postępowanie nie obejmuje wykonania instalacji fotowoltaicznych i magazynów energii w następujących obiektach: -Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 ul. Powstańców Warszawskich 42, -Szkoła Podstawowa nr 8 ul. Janasa 11, -Szkoła Podstawowa nr 9 (budynek B) ul. Sobieskiego 5, -Przedszkole nr 17 ul. Norweska 2, -Przedszkole nr 20 ul. Morcinka 7. c) Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy dla każdej części – Załącznik nr 7 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 09330000 Solarenergie, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen