501419-2025 - Ergebnis
Polen – Bau von Fernheizleitungsnetzen – Przebudowa sieci ciepłowniczej od komory R4. do komory R4.12 – etap 1 i 2, w rejonie ul. Łyskowskiego, Mocarskiego, Rydygiera w PGE Toruń S.A.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa sieci ciepłowniczej od komory R4. do komory R4.12 – etap 1 i 2, w rejonie ul. Łyskowskiego, Mocarskiego, Rydygiera w PGE Toruń S.A.
Beschreibung: Przebudowa sieci ciepłowniczej od komory R4. do komory R4.12 – etap 1 i 2, w rejonie ul. Łyskowskiego, Mocarskiego, Rydygiera w PGE Toruń S.A.
Vorherige Bekanntmachung: 180741-2025
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/ZNW/01230/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: cz. 1 - Przebudowa sieci ciepłowniczej od komory R4 do komory R4.4. – etap 1 w rejonie ul. Łyskowskiego, Rydygiera w Toruniu
Beschreibung: cz. 1 - Przebudowa sieci ciepłowniczej od komory R4 do komory R4.4. – etap 1 w rejonie ul. Łyskowskiego, Rydygiera w Toruniu
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/ZNW/01230/2024 - część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: cz. 2 - Przebudowa sieci ciepłowniczej od komory R4.4 do komory R4.12. - etap 2 w rejonie ul. Mocarskiego, Rydygiera w Toruniu
Beschreibung: cz. 2 - Przebudowa sieci ciepłowniczej od komory R4.4 do komory R4.12. - etap 2 w rejonie ul. Mocarskiego, Rydygiera w Toruniu
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/ZNW/01230/2024 - część 2