See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa energii elektrycznej”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa energii elektrycznej do obiektów Instytutu Pamięci Narodowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu. 2. Szczegółowy wykaz obiektów (tj. punktów poboru) wraz z podstawowymi parametrami technicznymi i planowanym szacunkowym zużyciem zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: BAG-55/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla CENTRALI IPN w Warszawie
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla IPN Oddział w Warszawie.
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla IPN Oddział w Lublinie.
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla IPN Oddział w Gdańsku.
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla IPN Oddział w Rzeszowie.
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla IPN Oddział we Wrocławiu.
Interne Kennung: Część VI
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla IPN Oddział w Łodzi.
Interne Kennung: Część VII
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla IPN Oddział w Białymstoku.
Interne Kennung: Część VIII
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla IPN Oddział w Szczecinie.
Interne Kennung: Część IX
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla IPN Oddział w Krakowie.
Interne Kennung: Część X
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla IPN Oddział w Katowicach.
Interne Kennung: Część XI
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla IPN Oddział w Poznaniu.
Interne Kennung: Część XII