501439-2025 - Wettbewerb
Polen – Tragbare Computer – Dostawa komputerów przenośnych i monitorów do Warmińsko-Mazurskiego Centrum Nowych Technologii.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa komputerów przenośnych i monitorów do Warmińsko-Mazurskiego Centrum Nowych Technologii.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych i monitorów do Warmińsko-Mazurskiego Centrum Nowych Technologii. 2. Zamawiający podzielił zamówienie na 6 części, których przedmiotem są: 1) w Części nr 1: dostawa 130 sztuk komputerów przenośnych, 2) w Części nr 2: dostawa 8 sztuk komputerów przenośnych, 3) w Części nr 3: dostawa 3 sztuk komputerów przenośnych, 4) w Części nr 4: dostawa 1 sztuki komputera przenośnego, 5) w Części nr 5: dostawa 44 sztuk monitorów, 6) w Części nr 6: dostawa 1 sztuki monitora. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ oraz Załączniki nr 1A do SWZ - (testy wydajności – Benchmarks dla Części nr 1-4).
Interne KennungO.252.21.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - komputery przenośne - 130 szt.
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - komputery przenośne - 8 szt.
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - komputery przenośne - 3 szt.
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 - komputer przenośny - 1 szt.
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 - monitory - 44 szt.
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 - monitor - 1 szt.