See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pakietów rusztowin oraz płyt narożnych osłonowych na potrzeby Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 420 fabrycznie nowych pakietów rusztowin N4, 70 fabrycznie nowych pakietów rusztowin N3, płyt narożnych osłonowych giętych o wymiarze 297x378 w ilości 32 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 347533-2025
Interne Kennung: OZP-271-PN-2/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39711410 Bratöfen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42320000 Abfallverbrennungsöfen
5. Los
Los: LOT-0001