2. Verfahren
Verfahren
Titel: Interiérové vybavení prostor FRRMS
Beschreibung: Stručný popis předmětu: Předmětem veřejné zakázky je dodávka interiérového vybavení včetně jeho výroby, dopravy, instalace a montáže do prostor Mendelovy univerzity v Brně, v objektu Z na adrese třída Generála Píky 2005/7, Brno. Dodávka bude realizována v souladu s projektovými dokumentacemi interiérů zpracovaných projektantem Ing. arch. Petrem Golešem, viz příloha č. 1 zadávací dokumentace a zahrnuje vybavení následujících prostor: 1. Co-workingová místnost, 2. Laboratoř environmentálních studií 3. Laboratoř sociálních studií, 4. Welcome office. Uvedené prostory jsou současně předmětem samostatné veřejné zakázky na stavební práce, jejímž cílem je realizace stavebních úprav těchto prostor. Zadavatel předpokládá, že stavební práce budou dokončeny v termínu, který umožní realizaci dodávky a montáže interiérového vybavení podle této veřejné zakázky. Součástí předmětu plnění je zejména dodávka a montáž typového i atypického nábytku a dalších interiérových prvků, a to zejména: - kancelářských a laboratorních stolů, pracovních a jednacích stolů, - kancelářských, konferenčních a laboratorních židlí, - akustických paravánů a modulových sedacích prvků, - skříní, skříňových stěn, archivních sestav a dalších úložných systémů, - kuchyňských a laboratorních sestav včetně pultů se dřezem, - stojanů na dotykové panely - doplňků a příslušenství nábytku (např. kabelové průchodky, kabelové žlaby, flexibilní kabelové vedení, přípojná místa v pracovních deskách), - dalších prvků interiéru a povrchových úprav dle projektových dokumentací (např. tapety).
Interne Kennung: DBID: 8331
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001