2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji na oprogramowanie antywirusowe oraz oprogramowanie do pomocy zdalnej w ramach projektu „InnoCUW GDN. Wyzwania rozwojowe i cywilizacyjne w zakresie organizacji pracy”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa licencji na oprogramowanie antywirusowe oraz oprogramowanie do pomocy zdalnej w ramach projektu „InnoCUW GDN. Wyzwania rozwojowe i cywilizacyjne w zakresie organizacji pracy”, o której mowa w Podrozdziale 3.2 Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków na lata 2021-2027, wydanych przez Ministra Funduszy i Polityki Regionalnej (MFiPR/2021-2027/9(1)). 2. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na części. Zamówienie zostało podzielone na 2 części: a) część 1: Dostawa programu antywirusowego; b) część 2: Dostawa programu do pomocy zdalnej. 3. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną/ne część/części zamówienia. 4. Opis przedmiotu zamówienia względem każdej części zamówienia został określony w załączniku nr 3 do SWZ oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZOZP.231.76.2026.EK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48514000 Fernzugriffssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa programu antywirusowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa programu antywirusowego. Opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 3 do SWZ oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Dostawa programu do pomocy zdalnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa programu do pomocy zdalnej. Opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 3 do SWZ oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 48514000 Fernzugriffssoftwarepaket