2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kunsttransport
Beschreibung: Het Stedelijk Museum Amsterdam wenst maximaal drie raamcontractanten te contracteren voor kunsttransporten. De exacte scope wordt omschreven in 2.1 van het beschrijvend document. De raamovereenkomsten hebben een geraamde waarde van maximaal 4.000.000 euro
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese Aanbesteding van kunsttransporten voor het Stedelijk Museum Amsterdam. Kunsttransporten valt onder de sociale en specifieke Diensten (SAS-Dienst) en daarom wordt een SAS-procedure doorlopen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: - Plannen en uitvoeren van (nationaal en internationaal) kunsttransport te behoeve van tentoonstellingen, aanwinsten of andere doelstellingen; - Het hanteren en in- en uitpakken van (Kunst)objecten; - Het vervaardigen van verpakkingen voor (Kunst)objecten; - Mogelijkheid tot het tijdelijk opslaan van (Kunst)objecten, al dan niet ingepakt; - Verzorgen van de benodigde documentatie en vergunningen bij deze werkzaamheden; - Continu zicht op en beveiliging van de (Kunst)objecten waarmee wordt gewerkt; - Samenwerken met andere, eveneens in kunst gespecialiseerde, transporteurs; - Het actief onderhouden van een netwerk van in kunst gespecialiseerde transporteurs; - Het adviseren van Opdrachtgever ten aanzien van de bovenstaande Opdrachten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar. De optie betreft de mogelijkheid tot tweemaal verlenging van één (1) jaar van de raamovereenkomst. De looptijd van de raamovereenkomst betreft derhalve maximaal vier (4) jaar.