See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce traťového úseku Mladá Boleslav město (včetně) - Mladá Boleslav hl. n. (včetně) - dodatek č. 7
Beschreibung: Předmětem díla „Rekonstrukce traťového úseku Mladá Boleslav město (včetně) - Mladá Boleslav hl. n. (včetně)“ (dále též „stavba“) je zhotovení: a) Záměru projektu dle Směrnice Ministerstva dopravy ČR č. V-2/2012, b) Doprovodné dokumentace k ZP, c) Zhotovení Dokumentace pro územní řízení, d) Zpracování a podání žádosti o vydání územního rozhodnutí, e) Zpracování oznámení záměru dle přílohy č. 3 (dále jen „oznámení EIA“) a dokumentace dle přílohy č. 4 (dále jen „dokumentace EIA“) zákona č. 100/2001 Sb., o posuzování vlivů na životní prostředí, v platném znění, f) Součástí Díla budou také příslušné podklady pro posuzování koncepcí aktualizací Zásad územního rozvoje Středočeského kraje, pokud budou ze strany KÚ Středočeského kraje požadovány a podklady pro pořizovatele změny územního plánu města Mladá Boleslav.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rekonstrukce traťového úseku Mladá Boleslav město (včetně) - Mladá Boleslav hl. n. (včetně)
Interne Kennung: 5618/2021-SŽ-SSZ-OVZ