2. Verfahren
Verfahren
Titel: Toegang en beveiliging
Beschreibung: De opdracht is gericht op het selecteren van een opdrachtnemer voor het leveren, installeren, in gebruik stellen en onderhoud van diverse beveiligingsmaatregelen. Het gaat om de toegangscontrole, inbraakbeveiliging, intercom en camerabeveiliging. De omvang betreft de bedrijfsgebouwen van de gemeente (4 locaties waaronder het Stadhuis). Per gebouw kunnen de beveiligingsmaatregelen verschillen. De criteria voor de selectiefase zullen onder ander zijn ervaring, kwaliteit, financieel, personeel, referenties. De omvang betreft de bedrijfsgebouwen van de gemeente (4 locaties waaronder het Stadhuis).
Interne Kennung: 42923-2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht is gericht op het selecteren van een opdrachtnemer voor het leveren, installeren, in gebruik stellen en onderhoud van diverse beveiligingsmaatregelen. Het gaat om de toegangscontrole, inbraakbeveiliging, intercom en camerabeveiliging. De omvang betreft de bedrijfsgebouwen van de gemeente (4 locaties waaronder het Stadhuis). Per gebouw kunnen de beveiligingsmaatregelen verschillen. De omvang betreft de bedrijfsgebouwen van de gemeente (4 locaties waaronder het Stadhuis).
Interne Kennung: 1