501589-2026 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie – DOSTAWA AKCESORIÓW ENDOSKOPOWYCH JEDNORAZOWEGO I WIELORAZOWEGO UŻYTKU. Nr postępowania:8/26/ZP/PN
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA AKCESORIÓW ENDOSKOPOWYCH JEDNORAZOWEGO I WIELORAZOWEGO UŻYTKU. Nr postępowania:8/26/ZP/PN
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w formularzu asortymentowo – cenowym - załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy- załącznik nr 4 do SWZ. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 33168000 Przyrządy do endoskopii, endochirurgii Zamawiając dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamówienie składa się z 6 pakietów (części). Wykonawca jest uprawniony do złożenia oferty obejmującej co najmniej 1 pakiet (część). Pakiety muszą być wycenione w całości. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie zostaną odrzucone.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w formularzu asortymentowo– cenowym- załącznik nr 2 do SWZ
LosLOT-0002
TitelPakiet 2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5
LosLOT-0006
TitelPakiet 6
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33168000 Endoscopy, endosurgery devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6