2. Verfahren
Verfahren
Titel: CCTV ŘLP – integrovaný systém
Beschreibung: Předmětem plnění tohoto zadávacího řízení je dodávka, instalace a (omezený) servis jednotného integrovaného systému CCTV v objektech zadavatele.
Interne Kennung: 10014/007/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevření řízení dle § 56 zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35125300 Sicherheitskameras
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Neaplikováno