501640-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Möbel – DAS Vergader- en personeelsruimtemeubilair
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDAS Vergader- en personeelsruimtemeubilair
BeschreibungWelkom op het DAS voor de levering van vergader- en personeelsruimtemeubilair voor Stichting Prisma. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van meubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle vergader- en personeelsruimtemeubelen die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Prisma met 5800 leerlingen en 525 medewerkers.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungWelkom op het DAS voor de levering van vergader- en personeelsruimtemeubilair voor Stichting Prisma. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van meibilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle vergader- en personeelsruimtemeubelen die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Prisma met 5800 leerlingen en 525 medewerkers.
Interne Kennung1