501641-2026 - Ergebnis
Polen – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Usługi serwisu i rozwoju systemu enova365 w PAIH S.A.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi serwisu i rozwoju systemu enova365 w PAIH S.A.
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje 1.1. Dostarczanie bieżących aktualizacji do posiadanego i wdrożonego u Zamawiającego oprogramowania enova365; 1.2. OPCJĘ: Analizę środowiska systemowego i konfigurację posiadanej aplikacji enova365 pod kątem ergonomii pracy operatora – jest to zakres opcjonalny. Zasady udzielania zakresu OPCJONALNEGO zostały opisane w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej jako: „PPU”) stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ 1.3. Utrzymanie posiadanego oprogramowania enova365 wraz z niezbędnymi szkoleniami, 1.4. Asystę poza standardowymi godzinami pracy, 1.5. Rozwój posiadanego oprogramowania enova365 wraz z niezbędnymi szkoleniami. 2. Zakres i opis przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 powyżej, zawarty jest w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej jako: „OPZ”) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej jako: „PPU”) stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung138279-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZ uwagi na fakt, iż Zamawiający przekazał do UPUE w dniu 30 grudnia 2025 wstępne ogłoszenie informacyjne opublikowane w Dz.U.U.E. w dniu 31 grudnia 2025 r. pod nr 869107-2025, to zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp, wyznacza skrócony termin składania ofert z uwzględnieniem czasu niezbędnego na przygotowanie i złożenie oferty.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDZA.BI.25.37.2025/PN
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72300000 Datendienste
Optionen
Beschreibung der OptionenAnaliza środowiska systemowego i konfiguracja posiadanej aplikacji enova365 pod kątem ergonomii pracy operatora – jest to zakres opcjonalny. Usługi będą polegały na zbadaniu środowiska, w którym funkcjonuje system enova365, ze szczególnym uwzględnieniem elementów mogących wpływać na szybkość działania systemu: a. Środowisko serwerowe i baza danych • weryfikacja parametrów sprzętowych (CPU, RAM, dyski), • analiza obciążenia serwera i zasobów, • sprawdzenie konfiguracji bazy SQL (indeksy, fragmentacja, plan zapytań, harmonogram backupów). b. Sieć i infrastruktura IT • testy przepustowości i stabilności łączy, • analiza jakości połączeń (w tym VPN, jeśli stosowany), • identyfikacja potencjalnych wąskich gardeł w infrastrukturze. c. Konfiguracja i wykorzystanie enova365 • analiza procesów biznesowych pod kątem obciążenia systemu, • sprawdzenie raportów, zapytań i zestawień generujących wysokie obciążenie, • ocena liczby jednoczesnych użytkowników i sposobu pracy w systemie. d. Rekomendacje optymalizacyjne, raport zawierający: • identyfikację źródeł problemów z wydajnością, • listę priorytetowych usprawnień wraz z szacowanym efektem, • wskazówki dotyczące dalszego monitorowania i utrzymania wydajności systemu, • rekomendacje zmian konfiguracyjnych w enova365, • zalecenia dotyczące infrastruktury IT, • propozycja ewentualnych usprawnień organizacyjnych w korzystaniu z systemu. Wdrożenie uzgodnionych przez Strony zmian wynikających z rekomendacji może zostać zrealizowane w ramach zadania V. Rozwój oprogramowania enova365 Zasady udzielania zakresu OPCJONALNEGO zostały opisane w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej jako: „PPU”) stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ